ZAB Meble

OFERTA

Dzięki naszym szafom możesz zagospodarować prawie każde wnętrze. Wykorzystywane są m.in. w biurach, sypialniach, salonach, kuchniach, łazienkach, na poddaszach, w garażach oraz w pomieszczeniach gospodarczych. Odpowiednie rozmieszczenie półek, szuflad, draków, koszy i pojemników pozwoli estetycznie i funkcjonalnie zagospodarować Twoją przestrzeń.
 

Drzwi przesuwne


W tym systemie drzwi niepotrzebna jest dodatkowa przestrzeń konieczna na uchylenie drzwi. Drzwi przesuwne pozwalają zaoszczedzić dużą część przestrzeni, dzięki temu doskonale się sprawdzają nawet w małych pomieszczeniach lub wąskich korytarzach. Również jeśli szafa ma byc duża, najlepiej sprawdzą się systemy drzwi przesuwnych. Wówczas możemy zastosować kilka skrzydeł, które pozwolą na wygodne korzystanie z szafy. Drzwi przesuwne, dzięki najwyższej jakości systemom jezdnym INDECO, są bardzo ciche i bezpieczne w eksploatacji.

  
 

Drzwi składane

Drzwi składane to połączenie dobrych cech drzwi uchylnych i przesuwnych. Składane drzwi zajmują również o wiele mniejszą przestrzeń w chwili ich otwarcia. Pozwala to na ich stosowanie w wąskich korytarzach i przejściach. Są również bardzo wygodne jeśli szybko chcemy odnaleźć potrzebną część garderoby ponieważ po otwarciu dają dostęp do całej szafy.

 
 

Drzwi ścięte

Drzwi przesuwne, scięte to idealne rozwiązanie do wykorzystania na poddaszach i strychach. Pozwalają w pełni wykorzystać przestrzeń w pomieszczeniach o obniżonym, ściętym suficie i pochyłych ścianach. Dzięki szafie z drzwiami ściętymi, nawet tak trudna przestrzeń na poddaszu będzie efektywnie wykorzystana.

  
 

Drzwi podwieszane

Drzwi podwieszane dzięki temu, że nie występuje w nich dolna szyna, nadają się do oddzielania pomieszczeń bez naruszania struktury podłogi. System jest mocowany
na specjalnie wzmocnionej prowadnicy górnej, przytwierdzonej do sufitu. Drzwi podwieszane pozwalają na sprytne, a jednocześnie bardzo efektowne aranżowanie wnętrz. Pozwalają łączyć lub oddzielać od siebie przestrzeń np. kuchnie z jadalnią lub salonem, łazienkę z sypialnią. Sa też wykorzystywane jako drzwi do garderoby.

  
 

Drzwi uchylne

Drzwi uchylne to klasyczny system drzwi, znany od wieków i nadal doskonale się sprawdzający, głównie w małych wnękach i przy niewielkich rozmiarach samej szafy. Mniejsze fronty drzwi szafy pozwalają na lekkie i delikatne otwieranie.
Dzięki szerokiej gamie i kolorystyce systemów, profili i wypełnień fronty Indeco doskonale pasują do każdego wnętrza i zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Pozwalają one nie tylko funkcjonalnie zagospodarować przestrzeń, ale i wyraźnie podkreślić styl i charakter wnętrza. Oferujemy profile aluminiowe i stalowe w szerokiej gamie kolorów i kształtów.
Szeroka gama wypełnień z płyt, płyt fornirowanych, luster, szkła i grafik za szkłem pozwala dopasować szafę INDECO do każdego wnętrza i stylu.


 

 

 

SZYBKI KONTAKT
ODWIEDŹ NAS:
Przyjaciół Żołnierza 128B
Szczecin
ZADZWOŃ:

696 01 51 51
ONLINE:
biuro@zab-meble.pl
www.zab-meble.pl
AKTUALNOŚCI
©2013 ZAB Meble - wszelkie prawa zastrzeżone