ZAB Meble

PROFIL KORPORACYJNY FIRMY INDECO S.A.

Misja i wizja INDECO

Pragniemy być czołowym dostawcą drzwi przesuwnych w kraju i na świecie. Naszą misją jest podnoszenie komfortu życia zapewniając systemy przechowywania dostosowane do miejsca zastosowania oraz upodobań użytkownika. Chcemy gwarantować najwyższą jakość, trwałość i estetykę naszych produktów w korzystnie dla użytkowników skalkulowanej cenie.

Podstawowe dane*

Firma INDECO powstała w 1995 roku.
Liczba krajów, do których są eksportowane produkty INDECO: 36
Liczba Autoryzowanych Przedstawicieli w Polsce: 360
Liczba Autoryzowanych Przedstawicieli zagranicą: 62
Liczba ekspozycji w Polsce: 320
Liczba ekspozycji zagranicą: 160
Liczba zatrudnionych osób w spółce INDECO: 53

*dane liczbowe na dzien 29.02.2012

Produkty

Drzwi INDECO znajdują zastosowanie i uznanie u licznych użytkowników, stanowią podstawe budowy szaf, garderób i pawlaczy. Wykorzystywane sa m.in. w biurach, sypialniach, salonach, kuchniach, łazienkach, na poddaszach, w garażach oraz w pomieszczeniach gospodarczych. Nasze zabudowy na wymiar uwzgledniają specyficzne wymagania klienta przy zachowaniu szczególnych uwarunkowań architektonicznych. Ponieważ mamy w ofercie rżóne systemy drzwi (przesuwne, rozwierane, składane, podwieszane i ścięte) pomagamy wysoce estetycznie i bardzo funkcjonalnie wykorzystać nawet najtrudniejszą przestrzeń.

Oferta

Regularnie śledzimy aktualne trendy w aranżacji wnętrz. Duży wybór profili stalowych i aluminiowych, jak i szeroka gama wypełnień z płyt, szkła czy luster, pozwala dopasować szafę INDECO do każdego wnętrza i stylu. Przy produkcji profili ważna jest dla nas nie tylko najwyższa jakość ale i estetyka. Dzięki temu w naszej ofercie są profile w wielu kolorach i kształtach inspirowane najlepszymi nurtami zaczerpniętymi ze światowego wzornictwa. Szafy Indeco to nie tylko nieoceniona przestrzeń do przechowywania o wielorakim wykorzystaniu, ale także element pomagający zaaranżowac przestrzeń w najlepszym stylu, zgodnym z upodobaniem gospodarzy lub wizją projektantów wnetrz.

Obsługa klienta

Nasze produkty można znaleźć na ponad 300 ekspozycjach w Polsce i za granicą, na których zaprezentowane są systemy i różne aranżacje szaf. Obsługa ekspozycji służy fachową poradą w doborze materiałów, projektu frontu i wnętrza mebla. Dla niezdecydowanych klientów dodatkową podpowiedzią są katalogi z inspirujacymi wnętrzami. Podczas wizyty na ekspozycji klienci otrzymują projekt wraz z wyceną a kolejnym krokiem jest wykonanie dokładnego pomiaru przez naszego projektanta w domu klienta.

StudioINDECO

Chcąc zagwarantować klientom projekt w wersji elektronicznej, szybką wycenę, a także możliwość otrzymania ofert wariantowych stworzylismy autorski program do projektowania i wyceny szaf StudioINDECO. Dzięki aplikacji klient może na bieżaco obserwować proces projektowania szafy aktywnie w nim uczestnicząc. Efektem jest wizualizacja szafy wraz z wyceną.

Jakosc

Indeco dużą uwagę przywiązuje do spełniania norm jakości. Jako jedyna polska firma w branży produkujemy swoje wyroby zgodnie z normą europejską PN-EN 1527:2000. Stale ulepszany proces kontroli jakości wspomagany jest zarówno licznymi procedurami, jak i doskonaleniem odpowiedzialnych za te procesy pracowników. Zespół wykwalifikowanych pracowników i współpraca z uznanymi dostawcami surowców daje efekty w postaci produktów o najwyższej jakości. Nasze wyroby uzyskały aprobatę techniczną Instytutu Techniki Budowlanej, która dopuszcza produkty do stosowania w budownictwie. Trwałość drzwi przesuwanych jest potwierdzona przez laboratorium badawcze INDECO na 50 tys. pełnych cykli (otwarcie + zamkniecie) przy masie drzwi do 50 kg. Na nasze systemy jezdne przysługuje 5 lat gwarancji.

Nagrody, certyfikaty, tytuły

Od początku istnienia stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość produktów i obsługi klientów. Potwierdzają to liczne nagrody, wyrónienia i certyfikaty, które otrzymujemy na Terenie Polski jak i za granicą. System drzwi przesuwnych INDECO otrzymał nagrodę na najbardziej innowacyjny produkt podczas wystawy i konferencji „Closets & Home Organization, Conference & Expo 2012”, która odbyła sie w Austin w Teksasie w lutym 2012. Co roku jesteśmy też notowani wsród najcenniejszych polskich marek w rankingu redakcji dziennika Rzeczpospolita - „Polska Marka”.

Obszary działania

Nasze produkty znajdują uznanie nie tylko w Polsce, ale i na zagranicznych rynkach. Od 2004 r. sukcesywnie rozszerzamy dystrybucję swoich produktów na kraje Europy Wschodniej, Europy Zachodniej, Afryki oraz Ameryki Północnej. Jesteśmy obecni m.in. na rynkach Rosji, Niemiec, Ukrainy, Czech, Węgier, Rumunii, Chorwacji, krajów bałtyckich i skandynawskich.

Wsparcie sportowe i działalność prospołeczna

Od lat angażujemy się w działalność wspierającą rozwój sportu w Polsce, m.in. piłke nożną, siatkówkę, jećdziectwo, sporty zimowe. Wspieramy młode sportowe talenty, tak aby zapewnić im jak najlepsze warunki do spokojnych treningów i przyczyniać się do uzyskiwania przez nich znakomitych wyników. Propagujemy aktywny tryb życia na łonie natury poprzez działalność Fundacji INDECO Szarek, której celem jest upowszechnianie sportu i turystyki, a także inicjowanie działan w przedsięwzięciach na rzecz ochrony środowiska naturalnego i zwierząt.

Atesty 

SZYBKI KONTAKT
ODWIEDŹ NAS:
Przyjaciół Żołnierza 128B
Szczecin
ZADZWOŃ:

696 01 51 51
ONLINE:
biuro@zab-meble.pl
www.zab-meble.pl
AKTUALNOŚCI
©2013 ZAB Meble - wszelkie prawa zastrzeżone